| 0Isabelle0 a întrebat:

Cati copii var placea sa aveti?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Niciunul. Nu mi-am dorit niciodata copii si nici nu am stiut vreodata cum sa ma comport cu copiii mici. Pe langa asta, pur si simplu nu imi plac. Vreau sa fac altceva cu viata mea si nici macar nu sunt o fire responsabila, iar asta mi se pare o responsabilitate imensa. In concluzie, nu imi doresc copii.

| Scliparici a răspuns (pentru thegatekeeper):

Sunt la sentiment cu tine

| thegatekeeper a răspuns (pentru Scliparici):

Ma bucur ca mai gandeste cineva in felul asta. De obicei, imi sare lumea-n cap cand vine vorba de subiectul acesta si imi spun parerea laughing.

| Scliparici a răspuns (pentru thegatekeeper):

Si eu ma bucur ca nu sunt singura asa, credeam ca sunt eu nebuna cand vad ca toti sunt inebuniti dupa copii dar eu nu suport nici macar sa-i vad.
Chiar ma enerveaza la culme!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna. Un baiat sau daca nu doua fetelove struck.

| Elvina a răspuns:

Niciunul. Nu văd vreun avanttaj în a face copii. Numai dezavantaje: o groază de bani cheltuiți, insomnii, griji, stress. Mai bine fără!

| MariusB12 a răspuns:

Cu siguranță mai mult decât numărul cratimelor care-ți lipsesc ție din enunț...

| 0Isabelle0 explică:

Eu 2 fete

| Gabitzaaaaaaa a răspuns:

5 love struck 3 baieti 2 fete love struck dar tu?

| Facebook14 a răspuns:

2 o fetita si un baiat happy