| Ana_6509 a întrebat:

Cati dinte voi mai vorbiti cu fostii colegi? Va sunati fostii colegi, pastrati legatura cu ei? sau nici pe strada cand treceti nu va mai salutati?happy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu prea mai pastram legatura. Dar cand ne intalnim stam la taclele de zor si incercam sa povestim tot cat mai repede. Apoi la despartire ne zicem ca trebuie sa ne vedem urgent insa timplul trece...si nu ne mai intalnim decat din intamplare

| Katiee^^ a răspuns:

Eu am avut doar doua colege care au plecat. Una dintre ele a stat doar 1 an la noi in clasa asa ca nu am pastrat legatura [ oare cum arata acum day dreaming ]. Ji cu cealalata am fost prietena buna ( s-a mutat in alt oras ). Ies cu ea doar cand vine pe la bunicii ei care stau aici. Si vorbesc la telefon cu ea doar de sarbatori sau zile de nastere laughing)))

| ..somebody.. a răspuns:

Eu pastrez legetura cu fostii colegi. cu unii vorbesc mai mult decat atunci cand eram in aceeasi clshee hee chiar ma inteleg f bine cu ei si ne lipsim unul altuia. si cu toate ca ne vedem des tot nu e acelasi lucru pentru ca nu mai suntem toti ca lata data... mi-e dor de ei dar e frumos si in noul colectiv chiar taree

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu am reuşit să peăstrez legătura cu foştii colegi de liceu, postliceală, facultate, master cel puţin telefonic, net, etc.
Pa, pa.