| anDa a întrebat:

Cati dintre voi chiar doriti sa ajutati oamenii de pe acest site?
Dar cati dintre voi vreti doar sa obtineti acea fundita?

Răspuns Câştigător
| Landied a răspuns:

Ca sa fiu sincer, prima oara mi-am facut contul deoarece aveam nevoie de ajutor intr-o problema, nu pentru a ii ajuta pe ceilalti. Dar, a inceput sa imi placa acest site, aceasta comunitate foarte mult iar acum chiar vreau sa ii ajut pe ceilalti, imi place sa ii ajut, e un sentiment placut cand stii ca ai ajutat pe cineva, sincer nu prea ma intereseaza fundita.
bye

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si cu funda ce fac?thinking
Scopul e de a ajuta, a consilia si a indrumathinking

| CybeRAthlete a răspuns:

Ca o mica chestie - poti sa iti dai seama imediat dupa finalul superb al unor sfaturi ale anumitor persoane gen " dai fundita" sau "merit fundita", etc... mai au putin si zic "da-mi funda sau te vanez si te bat de sar capacele in tine"...
not cool...
bafta

| doroteea a răspuns:

Cred ca multi vor fundita.laughing Eu le vreau pe amandoua, oricum prefer sa ajut pe cineva decat sa obtin o fundita cu care sa nu fac nimiclaughing

| BellsC a răspuns:

Eu o fac pentru ajutor, dar daca-mi da si funditza...inseamna ca raspunsul meu a fost bun:X

| UnZambetTeRog a răspuns:

Eu vreau sa ajut oamenii. Cu ce m`ar ajuta acele funda? Aici imi fac prieteni care ii pot ajuta intr-un fel sau altu. Nu imi pasa de fundite.happy

Asta cred eu.

| 21Ada a răspuns:

Eu vreau sa ajut oameni, doamne e doar o fundita care ca un fel de recompensa oh go on nu ii mare lucru

| Angel1995 a răspuns:

Eu mi-am facut contul pentru a ajuta. DAR daca o sa te uiti la primele mele raspunsuri aveau in final,, funda?"
Nici nu stiam la ce foloseste.laughing
IN FOND...nu castigi nimic nu?hee hee
P. S: daca ai nevoie de ceva, mesaj pe privat.
Ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt aici ca sa fac misto big grin

| bolovancescu a răspuns:

Euyuuu vreraauuuuu