| Hangover a întrebat:

Cati dintre voi cunosc Secretul? (The secret) si dintre cei care il cunosc, cati il folositi? happy Eu il folosesc mereu si e foarte tare si super folositor. Vorbesc pentru cei care il cunosc happy Funda

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Secretul gustului ca altu nu stiulaughing

| Corinnààà a răspuns:

Da,ştiu filmul şi încerc să aplic.

| Sashavalentine a răspuns:

Ce secret? laughing))

| Hangover explică:

Da, ma refeream la legea atractieilaughing imi pare rau blushing

| KerrigaNee a răspuns:

Ce secret? vreau si eu sa stiu laughing sad

| Alinuta2000 a răspuns:

Vorbesti cumva despre legea atractiei? Daca da, niste detalii ne'ar fi folositoare, eu cunosc detalii dar sincer pana acum n'am avut rabdarea necesara.