| andre_9286 a întrebat:

Cati dintre voi le plac manelelor? stiti cam cat la suta dintre romani le plac manelele?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

La multi romani place maneaua, romana nu ca e naspa.
Nu ascult manele, nu-mi plac si nu-mi pasa cat procente din populatie asculta, cat timp nu ma obliga si pe mine sa le ascult.
Dar daca totusi ar fi sa ne luam dupa spusele minunatului nostru presedinte, la peste 99% dintre romani le plac manelele. Da, facusi el sondaje de opinie.

10 răspunsuri:
| Alle_1389 a răspuns:

Bunaaa

Mie una nu imi prea plac manelele sincer

Dar am prieteni care asculta.happy

Eu cred ca 50 %

| Andrre a răspuns:

99%le plac, iar 1% nu.laughing
eu fac parte din ala 1% :d

| Andruta a răspuns:

Am ascultat, dar acum nu prea mai ask, pur si simplu cand askult ma zgarie pe ureche, dar nu am nimic impotriva celor care asculta, toti avem dreptu` sa facem ce vrem. e o tara liberawinkinghee hee
Dar cred ca 80 % asculta.

| Marius_1903 a răspuns:

Ba ce dreacu ma roxanaM e fata desteapta asculta numai bethoven toti ascultam manele dar ne este frica sa recunoastem adica va este frica sa sa recunoasteti. Multi asculta alte genuri si spun ca nu asculta manele sa para si ei importanti eu ma pis pe voi de ratati.Recunosc ca imi plac manelele si ascult la blanalaughing dar nu imi place cine le Canta de ex SALAM DE CASAlaughing canta bine dar e cioara borata

| faranumemomentan a răspuns:

"Cati dintre voi le plac manelelor?" laughing omule, uite ce au facut manelele din tine

| чnÐяч a răspuns:

Macar daca ar fi un gen de muzica e lalaiala tiganeasca.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah da ce aveti impotriva la manele e un gen de muzica, iar mie imi place acest gen de muzica, dar daca va vine sa credeti ascult si rock si ce.

| V1sL0w a răspuns:

Din Manele:cocalari, inculti
Din Clasa mea:11 Manelisti si Doar 10:hip hop
si una care asculta muzica populara

| Robu_Gabriel_1975 a răspuns:

Pentru Marius: Cum crezi tu ca toti asculta manele? Cei care au spus ca nu asculta fi sigur ca (nu asculta) ..si ca le este frica? frica de ce de cine? Eu cred ca procentul este de 50% fara discutie.Nu am nimic in mod special cu manelele, doar ca este un stil de muzica simplu pe care il poate intelege, oricine'...