| Bogdanel07 a întrebat:

Caut o prietena cine ma poate ajuta dar nu sa faceti caterinca ceva serios astept!

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Ce probleme ai?

| Bogdanel07 explică (pentru AlinaaAli):

Nu am probleme pur si simplu imi caut o prietena

| AlinaaAli a răspuns (pentru Bogdanel07):

Eu am inteles altceva!
Daca iti cauti iubita virtuala, cauta in alta parte! aici nu gasesti.

| bobby90 a răspuns:

Fara suparare, daca te-ai referit la "prietena in sensul de iubita", esti direct FAIL, "caut prietena" este exact sinonimul frazei "cumpar mere". Pentru multi dintre noi, chiar foarte multi "prietena" a devenit un accesoriu! Din pacate! Fara suparare. Succeswinking

| adelaadelaadela a răspuns:

E haide nu cred ca ai ajuns chiar asa sa "cersesti iubite " pe TPU sincer acum nu tine... poate nu o sa vedeti niciodata cauta pe cineva din jurul tauwinking