| AngelDark11 a întrebat:

Caut prietena!
Inalta,slabuta,parul lung si blond,ochii albastri,pasionata de sporturi si de chiesti misterioase(fenomene paranormale),de gasca,cu simt al umorului, de preferat din Deva sau sa aiba acces sa treaca prin Deva, SA NU FIE FIGURANTA!
Implicata in relatie [adica nu vreau sa stea 2 zile cu mine si dupa aia ceaw]
Daca este careva interesata tansmiteti-mi prin mesaj.

Răspuns Câştigător
| darklove354 a răspuns:

Cauta-ti o viata! Se gaseste tot pe TPU da'e mai scumparolling on the floor

9 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Altceva mai vrei laughing))

| AngelDark11 explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Normal o casa de fapt o vila, piscina, un BMW de ce nu? rolling on the floor Incercarea moarte n-are! rolling on the floor

| asdfcffcvgvv123 a răspuns (pentru AngelDark11):

Da, bun raspuns eu as mai fi adaugat sa merg in Scotia sau irlanda laughing

| Aaxell a răspuns:

E ciudat pentru mine, pentru ca caracterizarea aia mi se potriveste.
o.o

| Dy2000 a răspuns:

Pune anunt pe Mercador.eu o sa caut acolo.rolling on the floor))

| nightwish12356798 a răspuns:

rolling on the floor hai mai cauti prietena pe TPU?!

| AngelDark11 explică (pentru nightwish12356798):

Inca putin si muream de curiozitate sa vad ce si cum o sa reactioneze oameni rolling on the floor

| nightwish12356798 a răspuns (pentru AngelDark11):

Sa nu spui ca te asteptai sa iti raspunda cineva ceva de genu: " da, eu sunt aceea, suna-ma iubire!"

| AngelDark11 explică (pentru nightwish12356798):

Sigur rolling on the floor) da de ce nu imi pica din cer? rolling on the floor