| Crissy9Sweet a întrebat:

Ce aș mai putea să fac? Încă din copilarie am avut probleme cu somnul. Acum însa problema s-a agravat, dorm din ce în ce mai puțin, sunt mai mereu stresată, sufăr de de depresii deși nu am niciun motiv să fiu așa. Viața mea e frumoasă, am o familie iubitoare și nu am probleme la școala. Am încercat multe tratamente anti depresie, insomnie și stres, dar niciunul nu funcționează la mine. Uneori în timpul zilei sau în timpul nopții am accese de plâns. Bunica spune că toate acestea se pot datora și din cauza faptului că nu am prieteni. Chiar dacă mama e îngrijorata de situția mea ea nu vrea să mă ducă la psiholog. Am rugat-o de multe ori să ma ducă, dar ea nici nu vrea să audă. În fiecare zi starea mea se înrautațește. Ce aș mai putea să fac?

1 răspuns:
| ThePoet a răspuns:

Ti-am tot citit mesajele si vreau sa iti spun ca am avut si am unele din problemele tale. Eu insumi am insistat sa ma duc la psiholog si mi-a facut bine, dar asta in timp. Toate se datoreaza unui motiv, dar trebuie sa iti deschida ochii cineva care chiar intelege.