| rucsa111 a întrebat:

Hay TPU. Am o problema extrem de grava, acum cateva zile eu ma intorceam de la scoala, si ca intodeauna ma duceam la prietenul meu, insa de data aceasta nu fusese singur in camera. Exact. L-am prins ca ma insela, doar ca nu era o fata ..ci un bun prieten de al meu.Ce as putea face?! Sunt asa derutata!

Răspuns Câştigător
| ranonim a răspuns:

De ce nu ai propus un threesome? laughing

| rucsa111 explică (pentru ranonim):

Ce buna idee! straight face.
OAre de ce nu m-am gandit la asta.

| ranonim a răspuns (pentru rucsa111):

Eu zic sa ii dai papucii. relatia voastra arata cam asa : tu > el > celalalt. El cu cine e de fapt impreuna "for real"?

6 răspunsuri:
| Alice23 a răspuns:

Cerei o explicatie pentru tot!
Linisteste-te! Exista multi baieti frumosi si poate asa a fost sa fie! Poate nu e sufletul tau pereche [sa spun asa] happy

| Angelaaa a răspuns:

Ii plac baietii. De ce nu vorbesti cu el? Cred ca iti pote da mai multe exlicatii si sa iti faci ideile mult mai clare decat aici pe site.

| OhMyGod a răspuns:

E bisexual? O relatie in 3 nu strica laughing

| Annie123 a răspuns:

Ii plac baietii.