| Anonima0000000000 a întrebat:

Buna,de ce cand o fata ii spune unui baiat ca il place, acel baiat incepe sa o ignore,?:"(

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Poate ca pur si simplu se purta ca un amic, ca un tip de gasca, degajat, noh, cum samai zic? Si cand a vazut ce impresie gresita a facut... cred ca s-a luat de cap...

25 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pentru ca acel baiat pur si simplu nu o place! Si nu vrea sa ii dea vreo impresia ca ar putea vreodata sa fie ceva intre ei, insa totusi fara sa ii spuna asta verde in fata - s-ar simti prea nesimtit.

| Anonima0000000000 explică (pentru Mayar):

Ok dar inainte dc dadea semne ca o place?

| Anonima0000000000 explică (pentru Mayar):

Ok mersi!winking

| Mayar a răspuns (pentru Anonima0000000000):

winking

Insa acea fata ar putea 'reainstaura' amicitia vorbind cu baiatul acela, eventual insinuand ca a fost o simpla gluma proasta, sau o farsa big grin Si asa, a scapat basma curata

| Anonima0000000000 explică (pentru Mayar):

big grin stiu asta!laughing

| Mayar a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Poate ca pur si simplu se purta ca un amic, ca un tip de gasca, degajat, noh, cum samai zic? Si cand a vazut ce impresie gresita a facut... cred ca s-a luat de cap...

| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru ca lui nu ii place de ea, evident.

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Se poarta asa fiindca baietilor mai mereu le place sa castige o fata, sa obtina ce e mai greu. Daca ii pui totul pe tava, cum s-ar zice, si ii spui ca il place nu il intereseaza prea mult

| corbulalbrosu a răspuns:

Saracutul de el, s-a speriat pur si simplu de ceea ce ar putea urma prin transformarea relatiei de prietenie intruna de iubire.Mai mult ca sigur este prea tanar, nu este pregatit.

| T0T a răspuns:

Probabil acel baiat nu o place pe saraca fata, si de aceea ori nu vrea sa ii dea speranta caci se gandeste in primul rand sa nu sufere fata ori o considera o pacoste...

| Anonima0000000000 explică (pentru T0T):

|laughingok,dar inainte sa ii spuna fata ca il place se jucau impreuna glumeau zici ca erau impreuna si el dadea semne ca o place! wtf?

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Baietii astia, cine sa ii mai inteleaga? laughing

| Anonima0000000000 explică (pentru T0T):

laughing,dar tu nu esti baiat?laughing

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Ai putea sa vorbesti cu el sa il intrebi direct...Eu stiu...

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Ba da, sunt laughing

| Anonima0000000000 explică (pentru T0T):

laughing

| Anonima0000000000 explică (pentru T0T):

Complicati sunteti! cum te cheama eu sunt Elenylaughing

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Wow! Super tare numele. Nu vreau sa stie toti de pe site cum ma cheama sincer...

| Anonima0000000000 explică (pentru T0T):

laughing) da-mi mesaj!

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Ok.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Daca se joaca cu fata respectiva si glumeste cu ea, nu inseamna neaparat ca o place

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Haha ce tare am putut posta raspunsuri in acelasi timp cu acelasi cont laughing

| RoseBlack01 a răspuns:

Pai...probabil nu vrea sa o raneasca deoarece nu-i impartaseste sentimentele. sad

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Ori nu o place, ori e prea indragostit de ea!