| Noask a întrebat:

Ce alimente ingrasa cel mai mult?big grin?

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Carnea de porc, grasimile in general, mezelurile, lactatele (smantana, untul, cascavalul, branza de burduf), prajejile, painea, alcoolul, cartofii prajiti, pastele, dulciurile, bauturile carbogazoase, alimentele tip''fast-food'' etc...

| Puiutz a răspuns:

Cel mai mult. mancarea fast food. si alimentele prajite. cu ele trebuie avut grija:d. poti sa mananci. ca mna. la toti ne plac. dar sa avem grija. si cate putin din fiecare.cum se zice:p.
te puphappy:*.

| MisterKat a răspuns:

Alimentele de tip "junk food"/"fast-food" : cartofi prajiti, hamburger, pizza, paste, lasagna, dulciurile, Cola.

| christabell a răspuns:

Cele care contin grasimi vegetale sau animale, zaharurile, drojdia continuta de paine, produsele de patiserie, cartofii(cei fierti in coaja nu asa mult ca si cei ce au fost curatati in prealabil). Vezi pe Google tabelul cu caloriile continute de alimente.

| ColorfulRainbow a răspuns:

Dulciurile big grin

| Noask explică:

Ms:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulciurile big grin
MEZELURILE:-&
FAinoasele
si iar dulciurile:XINCEARCA SA RENUNTI LA Ele dar sun 10% ca nici un om nu ar putea rezista tentatiei da a papa doar un pic de ciocolatitalove struckmmmm:Xlaughing

| bebixocolorat a răspuns:

Dulciurile si painea