| iSkater a întrebat:

Ce am daca am frisoane, ma doare capul, ma ridic greu din pat?

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii happy Probabil,că ai răcit sad Îmbracă`te gros,stai în pat învelit bine, roag`o pe mama ta să îţi facă ceai şi să stoarca lămâie multă, sa îţî facă mămăligă si să o pui fierbinte pe piept[bine nu să te opareşti laughing, căţ poţi tu de fierbintebatting eyelashes ] si bea si un COLDREX [pliculeţe si pun în apă fierbinte poţi să îndulceşti cu zahar sau miere happy ] Sper că te-am ajutat! Însănătoşire grabnică! Te puup kiss

3 răspunsuri:
| funxoxo a răspuns:

Nu te speria.In perioada asta e destul de frecvent.E o viroza dobandita din mediul inconjurato...Stai 3-4 zile acasa, bea multe ceaiuri si trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pățesc așa când sunt răcită sau prea obosită. Încearcă să te odihnești și dacă tot persistă starea aceasta, mergi la medic. Baftă!

| enkys a răspuns:

Ai febra si trebuie sa stai imbracat gros,in pat, invelit cu multe paturi, sa iti puna mama ta ciorapi cu otet in picioare si o sa-ti treaca happy