| Misssy a întrebat:

Fiti atenti! Baieti cum cuceriti voi o fatabatting eyelashespentru cei care ma impresioneaza funditalove struck

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E mult a spune ca eu cuceresc. Eu sunt. A cuceri inseamna a fi. Nu sunt genul care sa incerc sa impresionez o fata si sa fac diverse lucruri pentru asta. Pur si simplu sunt eu. Daca ii place e bine. Daca nu caut altceva. Prefer mai degraba situatia asta. Fata ma place si imi arata asta. Atunci eu incerc sa o cunosc mai bine. Si asa ia nastere o relatie. Prefer sa fiu ( cucerit ).

| Hombre a răspuns:

Te invarti in preajma ei zgomotos sa-i atragi atentia pana tocesti vreo cinci perechi de pantofi, intr-un final te va observa si plictisita iti va da cu flit. Succest garantat. Hai fundoiul. laughing

| AdY a răspuns:

Las fata sa ma cucereasca,

| varicristinamonica a răspuns:

Pai sincera sa fiu eu sunt fata dar mar impresiona un baiat daca ar fi : sincer, amabil, dragut, cat de cat destept, sar baga pentru mmine in unele cazuri, cu bun simt, si ...sa se imbrace frumos.si depinde de gusturile fiecarei fetewinking