| Mallym2442 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac? La mine in oras, este un baiat de care-mi place. Sa-i spunem D. Acum doua seri, eram afara. povesteam, si la un moment dat s-a facut foarte rece, asa ca m-a luat imbrate sa ma incalzeeasca. de la luatul imbrate nu a mai fost decaat un pas, asa ca am inceput sa ne pupam. m-a condus si pana acasa si cand ne-am despartit, m-a sarutat. Aseara a fost balul bobocilor. el participand. am stat pe scena, dupa cortine. eram cu niste prieteni care prezentau. si ma gandeam ca daca o sa stau acolo, va veni la mine. si mna. Dar nimic, doar zambete si ma intreba ce fac.(eu deja credeam ca "am pus pana pe el " sad ) Nici macar la after party-ul de dupa bal. nu mi-a zis nimic. am dansat si atat.sad am crezut ca poate iasa ceva. am vrut sa vorbesc cu el, dar sunt o fire timida. si nu prea am curaj! Ajutati-ma cu un sfat sad! va rog

Răspuns Câştigător
| JustmeSorin a răspuns:

Fa si tu la fel. Poarta-te de parca nu ti-ar pasa. O sa isi dea seama de ce poate pierde daca nu actioneaza rapid. Succes! Funda?

7 răspunsuri:
| Gesara a răspuns:

Daca te place numai la adpostul intunericului nu merita, ii este rusine cu tine, renunta

| Lovelykat a răspuns:

Eu crd ca te place, dupa ce ai descris tu akl'. Poate este si el timid si nu vrea sa-l consideri un tip prea abordant. Sfatul meu este sa iesiti asa mereu pe faleza si seara la o cofetarie, la un suc si incet incet o sa va apropriati si de aici vne tot.mult succes.pup:8

| ExpertInLove a răspuns:

Pai mi sa intmplat si mie. Asa sunt toti trebuie doar sa atepti fiindca o sa creada ca esti sacaitoare si o sa se trm de tot.

| AleeMtf a răspuns:

Parerea mea ar fi ca trebui sa vorbesti cu el.
Si de acum niciodata sa nu iti mai faci sperante inainte sau vise. Deoarece atunci cand vei primi un raspuns nu comai pozitiv te va darama... Poate el te-a sarutat sa vada ce simti sau etc. Nu aveam cum sa stim noi ceea ce era in mintea lui D. Numai tu poti afla vorbind cu el... Si lasa rusinea ca mori de foame in viata cu ea.:* Fundita? puppy dog eyes

| peachglow a răspuns:

Eu iti spun sa il intrebi despre voi sau daca nu un mod mai romantic de a verifica daca te place este sa il saruti/ pupi cand sunteti doar voi doi(ia-ti inima in dinti si fa-o ca o sa merite sa afli)big hug succes!

| lolgirldanielle a răspuns:

Dubios. renunta oh go on

| Mallym2442 explică:

Va multumesc mult tuturor!:* sunteti cei mai tari!>big grin