| Niccooleta a întrebat:

Ce ar trebui sa faci (rau) ca sa fi dat afara din liceu?batting eyelashes vreau cat mai multe raspunsuri (corecte) dau funda.

Răspuns Câştigător
| Villy0po a răspuns:

Sa te bati.
Sa distrugi cat mai mult din ce e proprietatea scolii.
Sa nu respecti profesorii.
Sa nu vi la scoala.

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ai grija ce faci sa nu ajungi si pe la politie(distrugere si alte chestii ilegale)

Fa panarama in scoala pana se satura aia de tine.
Fa o fumigena din mingii de tenis de masa si asteapta pana se duce un profesor la toaleta. Dupa ce o face, arunc-o acolo.

| vreausaslabesc a răspuns:

Daca vrei simplu si direct adica in maxim o saptamana sa fi dat afara du-te la director si scuipallaughing, dupa mai sparge vreo 2-3 geamuri, rupe usa de la cancelarie si vei fi dat afaralaughing)).