| Pŕĺńţėśś a întrebat:

Vreau si eu raspunsuri corecte dau fundita. Comparati orasul medieval cu orasul epocii moderne.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| milena_1516 a răspuns:

OK, vreau fundita asa ca o sa iti raspund cat de corec pot! Diferenta intre un oras medieval si un oras al epoci miderne este faptul ca. orasul modern cum vezi si dupa cuvantul ''odern '' iti dai seama ca tehnologia este mai avnsata oameni mai culti deasemena cladirile sunt diferite.Printeess sper ca iti place explicatia

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te raportez dacă mai insiști cu temele!
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Pe cine crezi tu ca pacalesti? Ia pune osul la treaba si fa-ti temele singura.

| timiHash a răspuns:

Ne facem temele cu TPU nu? raised eyebrows laughing mai bine straduiestete sa faci singura.
Bafta