| JamilaGizeh a întrebat:

Vreau sa-mi dati niste idei de raspunsuri pentru intrebarea :ce faci? in afara de banalul raspuns 'bine' laughing

12 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

'Fac si eu ce pot!' laughing

| Doηηa a răspuns:

"Vorbesc cu tine"... laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cum zice MyLifeDance tongue Ce faci in momentul ala.El cateodata zic "shed" pentru ca aia fac happy Shed pe pat la calchee hee

| Pandacorn696 a răspuns:

Tai frunza la caini, ascult muzica, stau

| dracu14 a răspuns:

Cand cineva ma intreaba ce fac eu ii raspund ma dau cu lustra/inot sincron

| LegionarulRoman a răspuns:

Frec menta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac ce vreau. Imi scol interesul. Dau m*ie la curiosi xD. Fac bine. De la bine in sus/jos. Ma dickstrez. Ma plimb ca pensionarii. Alte idei nu mai ai straight face

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Cand cineva te intreaba ''Ce faci? '' ar trebui sa povestesti ce faci in acel moment, gen : ''ascult muzica'', ''mananc'', depinde ce faci tu atunci...
Bafta!

| Andreea304 a răspuns:

Stau! Tu?

| mylifedance a răspuns:

Ce faci in momentul ala :p

| niposs a răspuns:

Iau totul de'a gata happy

| DeadNote a răspuns:

Frac menta laughing asta il folosesc de obicei