| Inj3ct0r a întrebat:

Ce ar trebui sa-i zic unei fete pe care o plac atunci cand incerc s-o abordez asa random pe strada?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Sa-i zici "Bunăă si sa te uiti mai multe secunde in ochii ei. Fetele indata incep sa zică " După privire imi dau seama ca ma place " laughing asa sunt ele.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu prea poti sa faci asta pentru ca o sa fi respins.La noi in tara nu prea poti sa mergi sa abordezi oameni din senin pe strada.
Cel mult poti sa ai cateva minute contact vizual sa vezi daca intra in flirtul tau si apoi poate sa o abordezi frumos (sa iti lase loc pe banca, sa vorbesti despre vreme, sa o intrebi cat e ora, daca o poti ajuta etc).

| SilentRain a răspuns:

Hai cu mine, ca iti dau ciocolata

| MihaiNicu23 a răspuns:

Buna vrei sa iesim la un suc ii zici mai pe direct...

| gratargratar a răspuns:

E foarte simplu. Te duci increzator si faci o gluma, sau dai o floare. Trebuie sa stii sa le duci din vorbe. Atata tot...
Eu am abordat mai multe fete la intamplare, am dat si flori si martisoare (nu glumesc) si nu am fost vreodata refuzat. Trebuie sa fi increzator si sa ai bun simt. Adica sa nu le iei cu "pisi", asta asta nu merge numai la proaste... Daca e o fata educata si de bun simt, le iei frumos si respectuos. Cel mai important e sa ai incredere in tine.