| mihai4000 a întrebat:

vreau sa ii zic unei fete pe facebook ca o plac si sa fim impreuna cum ar trebui sa abordez situatia, ca nu pot sa ii zic : frate eu te plac, ca as fi prea direct..., cel mai bun primeste funda!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci se rezuma la ceva extrem de simplu, o intrebi in mod direct fara ezitare daca este atrasa de tine si daca accepta sa-ti fie prietena/iubita. De asemenea lanseaza propunerea de a va intalni in vederea unei plimbari menite a va cunoaste indeaproape.In caz contrar ti-o ia altul mai tupeist inainte de a-ti da seama. Si nu uita, cu rusinea mori de foame, cu adevarul in mana si cu penisul in pantaloni. Daca ai fi fata as mai intelege dar ma intreb tu ce esti, "barbat" sau papa lapte? Succes

| neutrino a răspuns:

Spune-i totusi direct si astfel te vei linisti mai repede.

| mihai4000 explică (pentru neutrino):

Pai zi cum mai omule...

| Tumi a răspuns:

Depinde de fatahappy unele doresc direct altele nu..acuma depinde si de tine cum aratilaughing daca crezi ca nai sanse cu ea dar tie iti place atuni lasate pagubas.dar daca crezi ca ai sanse.pur si simplu vorbeste cu. leaga o prietenie mai intai apoi cauta tu relatiawinking

| mihai4000 explică (pentru Tumi):

Arat destul de bine zic eu.