| DeathTheKid a întrebat:

Ce ar trebui sa ii dau sa manance unui pui de husky in afara de boabe, orez de legume, pui fiert, iaurt si supa? Am primit raspunsuri gen "pai cam de toate", ei bine nu pot sa ii dau de toate, se poate strica la stomac si nu le face bine.As vrea sa mai stiu si ce nu ar trebui sa ii dau sub nici o forma.

2 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

Hrana trebuie să fie diversă, însă într-o potrivita, in funcite de cum are el nevoia de hrana. Nu sunt pretenţioşi. Cel mai indicat pentru meniul lor este mâncarea gătită. Ciocolata, fructele, şi anumite legume sunt strict interzise deoarece sunt alergici şi pot intra în şoc anafliactic după consumarea acestora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitate aici http://www.cerculet.com/u.php?user=katy098