| Armina22 a întrebat:

Ce as pitea face ca sa ma linistesc? Am stat 2ani jumate cu un suflet. Il iubesc si acum. Dar ideea este ca eu as vrea sa ma schimb. Vreau sa fiu mai buna, l-am acceptat asa cum e. Desi nici o fata nu o sa il mai iubească asa cum o făceam eu. As vrea sa știu de ce băieții pleacă de lângă fetele lor? nu sunt curva, nu umblu haimana sau alte lucruri. El are mult pe cap. multe probleme. E o persoana buna la suflet dar satana il orbește. As vrea sa il pot mângâia în fiecare noapte. Îmi poate da cineva ceva sfaturi cu privire la o schimbare în bine? si ce pot face in viitor. Vrrau da fiu un motiv fe fericire pentru el

Răspuns Câştigător
| tCOCOc a răspuns:

Hei, nu ar trebui să te schimbi dacă tu zici că nu e nimic în neregulă cu tine, poate are probleme, lasă-l puțin timp singur să se regăsească, poate are nevoie de puțin timp singur pentru a-și face curat printre gânduri, nu pot crede că e cu altcineva dacă zici că are un suflet bun și ai stat cu el 2 ani.
După mica pauză întreabă-l dacă e mai ok, dacă s-au liniștit lucrurile.
Dacă e încă așa oferă-te să îl ajuți, să comunicați poate îl poți ajuta cu un sfat sau măcar să îi fii aroape, să aibă pe cineva ca tine care îl iubește mult lângă el.
Dar dacă nici așa nu e de acord, m-aș îngrijora deoarece probabil nu mai vrea o relație.
Dar eu cred că este doar tensionat din cauza peoblemelor pe care ai spus că le are, ar fi ok să nu îl deranjezi câteva zile, lasă-l puțin să își rezolve problemele.
Sper că te-am ajutat, baftă pupici.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat, reda-i liberatatea!
Iar tu, cauta-ti unul pe masura ta, care sa te iubeasca, asa cum vrei tu.

| Socke a răspuns:

Gateste-i ceva ce ii place, apoi fa sex cu el. Dupa spune-i ce simti.
Si fa sex, sexul ajuta.

| Armina22 explică (pentru Socke):

Eu nu stau împreună cu el. Si el nu mai îmi răspunde la telefon nu mai nimic. Simt ca am pierdut ce am mai scump pe lume

| Socke a răspuns (pentru Armina22):

Aia e.