| Kiddu_7040 a întrebat:

ce as putea face ca sa numai sufar? adica am suferit din cauza unei fete foarte mult iar acum sunt cu alta fata:X si nu stiu ce sa fac ca sa nu o pierdcrying si ce sa fac sa numai sufar.

2 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Buna! Uite trebuie sa stii ca atunci cand stai cu o fata ca sa nu o pierzi trebuie sa i oferi atentie, incredere, siguranta si mai ales tandrete. Odata ce i oferi toate aceste lucruri ea te va face sa te simti in al9lea cer,va veti iubi si toate sentimentele ei se vor rasfrange asupra ta, lucru ce va fi un antidot pentru tine, sa nu mai fi trist si sa nu mai suferi.Parerea mea este ca aceasta este
"formula iubirii", daca o respecti iti rezolvi probelemele de corason.Bafta!

| Tzuc a răspuns:

Ma bucur pentru tine ca ai reusit sa o uiti pe aceea fata.Ti-am zis ca o sa gasesti una mai bunawinking. Maria are drepate tot ce trebuie sa faci e sai oferi atenti si sa o respecti. incearca sa nu o minti in legatura cu ceva si totul va fi foarte binehappy.