| Aoxkajcjw a întrebat:

Ce as putea face cand intre mine si iubita mea deja e plictiseala? Oare aici se incheie? E prima relatie

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Si? Niste minori nu pot organiza un picnic, o plimbare romantica? Fii creativ, o relatie nu se tine doar cu alintaturi si pupaturi.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cati ani aveti? plecati intr-o vacanta impreuna sau stati un pic departati o perioada sa va ia doru.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e deja plictiseală, s-a încheiat deja.

| Plato a răspuns:

Teoretic, faci ceva sa "reaprinzi flacara". laughing
Dpmdv, nici n-a inceput, deci nu e nimic de incheiat. Ma amuza putin "reaprinsul flacarii", e un fenomen inventat de cei ce trebuie sa reaprinda "flacara".
Un cuplu normal nu reaprinde nimic, ca nu se stinge nimic. Daca se stinge, e futil sa tot sufli.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E monotonie. Faceti lucruri noi.

| Aoxkajcjw explică (pentru MademoiselleCosmina):

Cum ar fi?

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Un picnic, o cina romantica, o vacanta. Daca iesiti mereu in aceleasi locuri, aveti aceleasi subiecte, desigur ca va plictisiti.

| Aoxkajcjw explică (pentru MademoiselleCosmina):

Suntem minori

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Si? Niste minori nu pot organiza un picnic, o plimbare romantica? Fii creativ, o relatie nu se tine doar cu alintaturi si pupaturi.