| CosmiinTezeu a întrebat:

Am avut o relatie cu fosta iubita, iar ea in timp ce era cu mine a acceptat ca alt baiat sa se dea la ea si sa stea langa ea chiar in pat. Am iertat - o iar dupa o luna la scoala tot cu un coleg de al ei facea glume, mergea il lua in brate si il pupa, si chesti de genul. Cand am intrebat o de ce a facut asta mi-a zis : " asa mi-a venit ". De atunci m- am despartit de ea. Vreau sa stiu voi ce spuneti a fost ok sa ii acord prima data ceea de a doua sansa, oare m-a iubit?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, frate imi pare rau sa o spun dar nu te-a iubit niciodata, este greu sa accepti realitatea dar asta e adevarul, cine te iubeste nu va face asta niciodata.
Trebuie sa fii puternic si sa treci peste si pe viitor sa fii mai atent, poti sa o iei ca pe o experienta de viata.
Iar despre ea, o sa o vada Dumnezeu.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca a considerat ca fiind modul "elegant" de a rupe relatia, de a-ti da "papucii" in mod real si fara sa-ti dea vreo posibilitate sa o poti acuza ca s-ar fi comportat imoral. Probabil ca ai procedat corect fiindca ai luat cea mai inteleapta hotarare. Nu te demoraliza, are balta peste. big grin

| UzOm a răspuns:

După ce termină liceul parcă și văd cum o să fie recrutată de un pește. Sau poate o să se apuce de videochat. Genul ăla de fată îi din păcate.

| aKylie a răspuns:

Nu trebuia sa ii oferi a doua sansa sub nicio forma. E clar cat te iubeste daca i-ai acordat prima sansa si ea a profitat.