| Sfinnx a întrebat:

Ce as putea folosi pentru cosurile negre? am destul de multe mai ales pe nas.Incerc sa le strang si asa dar nici un rezultat.
Ce mi-ati recomanda? O crema ceva.?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Se găsesc plasturi pentru puncte negre la farmacie!
Caută acolo!

| Freddie23 a răspuns:

Spala-te cu sapun pe fata zilnic, dar nu exagera. Daca ti se usuca fata si ti se exfoliaza, spala-te seara, daca nu ai probleme, dimineata.
Din experienta am vazut ca daca utilizezi creme, apar si mai multe si apar si albe.

| Asy3 a răspuns:

Mergi la un salon si fa-ti in tratament facial o sa vezi ca merita si ca fata ti se va curata imediat si se va pastra asa.

| Mia97 a răspuns:

Mai bine intrebi la farmacie. pentru ca de la Avone si Oriflame... nu sunt bune de nimic, iti spun din propria experienta! Cea mai buna solutie ar fi un dermatolog... dar si farmacia e o idee buna! :-) Farmacista va stii ce sa iti! Succes! :*