| Laur195 a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar celui mai bun prieten al meu de ziua lui? El se joaca foarte mult CSGO si multe alte jocuri, asa ca as vrea sa ii dau un cadou "virtual" ce i-as putea lua? laughing M-am gandit la un paysafe dar e prea banal... Funda si vot pozitiv

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

I.ai un joc pe care-l vrea. Puteti merge in maga si sa va uitati la jocuri si daca il vezi interesat de ceva, il iei. Dar mai bine mergi cu el la maga cu o zi înainte ca sa nu aibe timp sa il cumpere singur laughing

| Laur195 explică (pentru FaraNumePls):

Aaa da...am uitat sa precizez laughing sta in Grecia

| FaraNumePls a răspuns (pentru Laur195):

Atunci cadoul cu paysafe suna bine laughing gestul contează. Plus, sta in alta tara, nu poti sa ii dai orice.

| Laur195 explică (pentru FaraNumePls):

Apropo, daca o sa cumpar paysafe din Romania, o sa mearga activat in Grecia?