| αlεxTzure a întrebat:

Hey! Ce as putea sa ii cumpar mamei mele de 8 martie sa ma incadrez in 20 lei. Funda!

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Eu una zic sa ii iei un buchet de flori si sa ii spui niste cuvinte frumoase pentru ca tii la ea.
Insa ai putea sa ii cumperi:
-o esarfa
-o cutie de bomboane
-poti sa ii faci tu ceva, o felicitare si o floare
-ai putea sa gatesti ceva, un mic dejun
-un tricou alb si sa scrii cate ceva pe el
Pa, pa!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O eșarfă multicoloră!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Flori si o felicitare

| Trolli a răspuns:

Http://familycrafts.about.com/od/giftstomake/tp/HomeMadeGiftIdeas.htm

Unde aici niste idei. Poti face chiar tu un cadou dragut si util! Spor.
Cu restul banilor, ii poti lua si un buchet cu flori, pe langa primeste si un cadou facut de tine!

| Morrígu a răspuns:

Bună.
Flori! mama mea adoră florile.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Un buchet de trandafiri si o felicitare!

Răspuns utilizator avertizat
| Chøço a răspuns:

Ceva facut de tine. O felicitare, sau un desen care sa-i arate cat de mult o iubesti si apreciezi. Ii mai poti lua si un buchet de flori si o ciocolata.

| ralluca15lp a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tablou, un buchet din florile ei preferate, o esarfa, sau o bluza, ceva ce ea inca nu are sau ceva ce isi dorea de mai mult timp si la aceasta adauga ceva marunt cum ar o ciocolata, o felictare sau un buchet de ghiocei.

| DanielaTfpt a răspuns:

Pai un buchet de flori dragut, sau o floare in ghiveci.Un ceas de perete thinking Un ursulet...sunt multe variante. Bafta :*.

| bumblebee010 a răspuns:

Flori laughing.Ce sa zic ce ai putea sa ii iei altceva?

| Darywse a răspuns:

O cutie de bomboane(5 lei) si 3 trandafiri (daca ii iei in buchet ai ghinionu sa se ofileasca) Bafta
Funda?