| Andishor a întrebat:

Ce as putea sa ii fac mamei de 8 Martie? As vrea sa ii fac eu ceva, nu sa ii cumpar. Aveti vreo idee?

Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Pe un pahar normal poti picta asa ceva si apoi sa-i cumperi si un buchet de lalele sau lavramioare sau zambliele in ton http://www.1001case.ro/......441873.jpg

5 răspunsuri:
| masly a răspuns:

Voi v-ati inteles de ati pus deodata acelasi intrebare?laughing

| Andishor explică:

Ce tarelaughing...cineva o pus aceeasi intrebare ca si minelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| calubalan a răspuns:

De 8 martie mama nu astepta sa-i cumperi ceva. 8 martie inseamna sentimente, inseamna dragoste si respect, admiratie si recunostinta.

| Expert Zabuza a răspuns:

Pai o inima decupeaza si in ea scrie-i ceva big grin