| juniper a întrebat:

Daca a-ti castiga la loto, ce ati face cu banii?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar fi o pacoste.Banii te schimba.Nu as vrea sa castig la Loto.Mai bine sarac si cinstit.Deci,pas sa se duca norocul la altul

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai vreun pont, ceva?

| Cryssy a răspuns:

As face foarte multe. Mi-as lua o casa, mi-as lua cele necesare, i-as ajuta si pe cei care au nevoie... Depinde de cati bani as castigahee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Hmmmm...thinking pai i-ai impartii cu @bro si cu @nekane happy... ce zicetii copii?hee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

... i-asi impartii * :d

| lplostonyou a răspuns:

O parte i-as dona bisericii, pentru ca banii nu sunt totul in viata, iar restul as baga in diferite banci si as traii numai din dobanzi. Da stii tu, pasarea malai viseaza happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sparkzz a răspuns:

Daca asi castiga la loto surprise OMG! pai in primul rand asi da o mega petrecere unde asi invita pe tota lume (chiar si pe propietaru loteriei) miasi deschide un cont in banca unde sa pun jumate de bani si de cealalta jumatate mi-as face de cap laughing si dupa ce mi-am facut de cap cu jumatatea aia de bani cu cealalta asi deschide o afacere ca sa se inmulteasc laughing
zi si tu de nu e ideea buna big grin mai trebuie numa castiga ...planu e facut rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cumpara Romanialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bani castigati mi-as cumpara unelte necesare pentru sparge o banca laughing
Si sa va zic si planul de atac daca tot am inceput, il iau si pe penguin cu mine si il pun sa tina de 6, daca ma vedeti pe la stiri incatusat inseamna ca nu a invatat sa numere pana acolo(app penguin/ 6 inseamna sa ma anunti cand vezi UN SINGUR gardian sau posibil pericol, dar in nici un caz nu inseamna ca trebuie sa astepti sa se adune 6 gardieni in jurul meu inainte de a da alarma... ok? bun)hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara gluma iti spun ca l-am auzit pe unul la TV raspunzand la intrebarea asta cu: "mi-as deschide un atelier de tinichigerie auto". Am ras doua saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-s cumpara carti de gramatica si le-as imparti tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana, te-ai corectat de te-ai rupt... laughing Era vorba de "i-as imparti". Se pare ca tot ideea mea, cu cartile de gramatica, era mai buna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, trebuie sa ma consult cu @bro, nu iau decizii fara el laughing Ideea este buna, esti o draguta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@virgin31-Pe cand eram in clasa a cincea, stiu ca profesoara de gramatica mereu ne atentiona ca nu articulam corect cuvintele.Se pare ca si tu ai fost atentionat prin acei ani de vreme ce acum pui din belsug litera,, i''. A... ok! Inteleg ca tu tocmai ai articulat verbul a trai cu articol hotarat,, i'', asa-i? Articuleaza-l, mama lui de comunist... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miasi lua o casa in Tunisia si o masina audi nuvolari si bogatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mai lasati-ma cu bisericile voastre...de ce sa donezi bani bisericii?! sa traiasca popii bine. Iar intrebarea nu-si are rostul, mai intai sa castig si dupa aia mai vb

| romichete a răspuns:

Pai...as cumpara rapid 3-4 apartamente ca sa cheltui o parte din bani pana vin shacalii apoi as pastra dacia care o am si as tuna-o (alt motor de 2, 5-3 litrii turbo aer conditionat geamuri nos tractiune 4ori4 interior piele etc si la exterior decat niste jante de dragster pe spate) dar in principiu tot in cartier as sta tot bere nefiltrata si tot cu tov as piede timpu cel putin asa cred in momentul de fata as fi cat mai discret posibil.dar stiti cum e.banii schimba omul.asa ca nu'i exclus sa apar cu un cojoc palarie si ciocate cu un audi rs si cu 2 boarfe langa minelaughing))

| mIss G a răspuns:

Daca as castiga la loto.hmm.depinde cati bani.
cred ca mi-as schimba garderobabig grin
si as pleca intr-o calatorie de lux.