| origamistu a întrebat:

Ce ati face daca ar fi sfarsitul lumii? Sau daca ati stii ca mai aveti putin de trait?(cam 2 saptamani). Ce ati face?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

As inota in lacul gaciar de la Polul nordlaughing))) as face bungee jumping, as petrece timp cu familiarii mei happy M-as intoarce in Romania si as vrea totusi sa ii dau un pumn in bot lui Basesculaughinglaughing ca in final sa zic; Am facut-o si pe astalaughing si, as asculta muzica pentru ca am muzica in sangehappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa fac as pleca in Romania si mas uita la tv toata ziua.

| Piiink a răspuns:

thinking Poi daca ai intreba`o pe prietenea mea cea mai buna ti-ar zice ca s`ar f***e =]] [ scuze de expresie ] =]]
Eu sinker cred ca as vine tot si as mankaa inghetata ciocolata si de toate =]] sau nu stiu din astea in ori ce caz m`as distra big grin tu ce ai fke?

| Bubuu a răspuns:

I.aş spune în fiecare minut din viaţa mea cât de norocoasă sunt că l.am cunoscut şi că nici moartea nu ne va putea despărţi,m.aş ruga în fiecare zi la Dumnezeu să îmi ierte păcatele, m.aş duce la Biserică, m.aş spovedi, împărtăşi.probabil de disperare aş face şi mătănii pentru iertarea păcatelor, le.aş mulţumi părinţilor mei că m.au crescut, aş plânge.

| TheSpecialOne a răspuns:

As lua un credit de 100.000 de euro si as merge in Dubai sau Bahamas la femei.happy

| RaZvAnZzZzz a răspuns:

Pai daca ar veni sfarsitul lumii nu mi-as face griji pentru. ca Romania ii cu 50 de ani in urma deci no problem (probabil as sta ascuns sub pat) si daca as mai avea doua saptamiani de trait as vinde casa si as face ce mi-am dorit toata viata ca big grin