| Vasilicamosbatran a întrebat:

Buna seara. Daca poimaine e sfarsitul lumii si gen ati sti ca mai aveti 24 de ore de trait pe pamant, incepand de maine, ce ati face?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic deosebit sau nebuneste, ce fac toata ziua, zi de zi.
Muncesc, ma relaxez, manac sanatos, fac sport, imi sun prietenii si familia samd.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceea ce fac oricum.

| GabiDumitrescu a răspuns:

As arunca nevasta pe geam inainte de orice altceva.

| Mayhem666 a răspuns:

Crima. Oricum, daca e sa stie toata lumea asta, pace nu are cum sa mai fie, decat haos total.

| mentholinks a răspuns:

Droguri multe, multe, ca sa mor high.

| Vasilicamosbatran explică (pentru mentholinks):

Ai o viata trista crying

| mentholinks a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Bine ca a ta e vesela.

| aditimus a răspuns:

As ajuta pe altii.

| Werrich a răspuns:

As dormi ca sa fie trecerea un vis.

| UnOmOarecare3000 a răspuns:

Probabil m-as ruga la Dumnezeu ca sa nu mai vina sfarsitul, sau m-as salva cumva ascunzandu-ma intr-un bunker ceva, depinde de situatie.