| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Ce ati simtit atunci cand ati citit prima voastra carte?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Sincera sa fiu, am simtit ca intru in lumea care era descrisa in cartea, o lume provizorie si imaginara pentru mine, din moment ce dupa ca am terminat cartea am iesit din ea

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am savurat din plin evenimentele.
Pa, pa.

| TheStory a răspuns:

Bucurie, ca am terminato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am simtit nimic. Nu-mi mai aduc aminte bine, dar cred ca prima carte pe care am citit-o a fost ''Vrajitorul din Oz''. Cred ca eram clasa a IV a.

| Antoniacopiluța a răspuns:

M-am simtit bucuroasă că am citi prima carte, si am mai simtit că intru in acea poveste minunată.

| tpuforyou a răspuns:

Satisfactia ca am reusit sa o termin si sa o inteleg!
Cu cat citesti mai mult cu atat o sa observi ceva, placut la tine...happy

| Trippy a răspuns:

Am simtit cum ma inunda o placere imensa si un val de cunostinte profunde!
Glumesc...am simtit ca ma mananca sub talpa.EX.Orgasm

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru Trippy):

Tu chiar n-ai altceva de facut in afara faptului de a face misto de intrebarile mele?

| Trippy a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Sa stii ca chiar ma axes pe intrebarile tale. Daca pui atatea intrebari la categoria la care eu actionez.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru Trippy):

Atunci o sa am grija sa-ti prajesc creierii cu intrebari. happy

| Trippy a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Come at me, bro!
Sa te vad!
Show me what you got!

| HocusPocusPreparatus a răspuns:

Am avut orgasm! Ce puii mei era sa simt? Aveam 5 ani! Tu, daca ai citit-o ieri, e simplu sa stii!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru HocusPocusPreparatus):

La cinci ani nici nu cred ca stiai sa citesti!

Răspuns utilizator avertizat
| HocusPocusPreparatus a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Citesc de la 4 ani.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru HocusPocusPreparatus):

Felicitarile mele!