| Unique a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti azi ?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai mai ma uit in jur de 1 ora pe aici pe site, mai dau cateva raspunsuri folositoarenot worthy, mai dau cateva "stupid-uri" apoi ma duc sa mananc ceva. Apoi intru din nou pe net. Apoi din nou mananc. Apoi din nou intru pe net.
Apoi o sun pe Kitty sa vorbim la telefon despre un tip "bun"pe care l'am ochit printre gratiile scoliilove struck

Dar tu?smug

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ma duc la gradina zoologica happy.

| Pupily92 a răspuns:

Sa ma car cu scuteru` si sa ies la iarba verde cu prietenii si iubitul.la un gratarel smug

| T30D0RA a răspuns:

Mai încolo ma duc la Chichiș. Acolo este cel natural parc din România. Abia aștept! http://www.covasnamedia.ro/beta/?p=8251

| ghineanamaria a răspuns:

Sa ma intru pe net

| KeepCalm a răspuns:

Nimic interesant. voi merge pana in mall sa iau pranzul. imi voi cumpara niste haine si ma voi duce pe strand cu prietenelehappy. tu?:*