| Angelina0101 a întrebat:

Ce cadou as putea sa'i cadunez prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| Retardatus9000 a răspuns:

Sunt baiat si stiu cemi place! un baiat nu vrea tot feluri de cadouri sau eu stiu ceva scump vrea doar sa fi altarui de el sai dai un sarut asta ar fi cel mai potrivit cado si daca nu vr sa mergi cu mana goala as zice un lantisor si un parfum barbatesc.

5 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Daca e ziua lui, incearca o bratara, un ceas, un tricou, sau o camasa, puse intr-un pachet langa o sticla de vin, sau intr-o punga de cadou.

| Schutzsttaffel a răspuns:

Ii poti oferii multe cadouri..in functie de varsta ta. poti preciza te rog varsta si daca v-ati inceput viata sexuala?

| Angelina0101 explică (pentru Schutzsttaffel):

Am 16 ani si nu am avut niciodata relatii sexuale!

| Schutzsttaffel a răspuns (pentru Angelina0101):

Ok, atunci ramai la ceva romantic ori o cina pregatita de tine, este foarte dragut(mie mi-ar placea, mai ales sa vad ca s-a straduit sa o faca singura), daca vrei sa-i cumperi si ceva(pentru mine nu ar fi important, doar ca as sta langa cea pe care o iubesc si ar fi tandra cu mine ar fi de ajuns) ai putea sa-i cumperi un parfum sau ceva de imbracat, sau chestii legate de pasiunile lui, i-ai putea da o rama cu o poza frumoasa de-a voastra.
Nu trebuie sa fie ceva extravagant sau scump ca sa-l faci sa se simta iubit.

| Angelina0101 explică (pentru Schutzsttaffel):

Uauu... Iti multumesc din suflet! Chiar mi'ai dat niste ideii faine!