| iza03zu a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac mamei mele? Nu am nici o ideecrying
Help niste ideeihappy

Răspuns Câştigător
| iuliaGirl11 a răspuns:

Pai un buchet de flori daca mai e cazu si un martisor si incaerca sa-i deici un cantec si sa-i spui ca o iubesti asta e tot ce-mi vine-n cap

2 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

O bijuterie, un buchet de flori, chiar si o felicitare pentru ca este daruita cu mult drag

| KaRa23S a răspuns:

Ai putea sa nu'i dai nimic asa cum fac eu. Sa fim seriosi ea imi da ceva? Insa dai si tu o floare in ghiveci, ceva de artizanat, un martisor mai special.etc.