| OOo9 a întrebat:

Ce cadou as putea sa i fac prietenului meu de ziua lui? sadface 17 ani) si e nascut in decembrie? big grin Vreau cat mai multe idei de cadouri,nu neaparat bijuterii, nu cred ca l.ar interesa asa ceva!

5 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

O carte motivationala sau una despre pasiunea lui.
Sau ma gandesc ca prietenul tau ar trebui sa fie pasionat de ceva anume, ar trebui sa viseze cu ochii deschisi la ceva care i se pare cam imposibil de atins. Mi se pare super daca ai putea sa ii cumperi ceva legat de un vis al lui (un vis in care multi nu cred). De exemplu, cea mai buna prietena a mea visa sa calatoreasca in toata lumea si i-am cumparat un atlas imens (80 cm pe 130 cm) care sa fie punctul de plecare catre visul ei. A fost foarte impresionata si incantata.
Sper sa gasesti solutia cea mai buna si sa fiti fericiti. La multi ani!

| adry2001 a răspuns:

Uite cateva idei:
*un parfum
*un ursulet cu I love you
*o poza cu voi doi intr-o rama in forma de inimioara
*poate o geaca laughing
*poti sa iei un lantisor ceva, nu neaparat sa-l poarte, dar ceva in forma de inimioara sti tu, care se desparte in doua, jumatate o ti tu jumatate el.
Cam atat stiu. Bafta. Funda?

| anothernothingthing a răspuns:

Cauta pe fungift.ro sau pe cadouri-funny.eu

Sigur trebuie sa gasesti ceva dragut si la pret ok. Eu mereu ma inspir de aici cand vine vorba de cadouri.

| xTeodoraa a răspuns:

Printre altele, ai putea sa faci un breloc din acela personalizat cu poza voastra, eventual cu un mesaj dragut. brelocul fara poza costa 1-2 leilaughing. e ceva foarte ieftin, stiu. dar eu i-am facut cadou acelasi lucru de sf.valentin si a fost foarte incantat, i-a placut big grin sper ca ti-am fost de ajutor :*