| Ioana9769 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac surorii mele de majorat. Si un obiect dar mai mult un gest, ce as pute sa fac la majoratul ei?

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de o inimioara de tipul http://www.crownfashion.ro/......ide-995671 sau http://www.crownfashion.ro/......ide-995662 care se deschide si in interior poti sa-i pui doua poze: a ta si a ei.

| SteffishoOr a răspuns:

Poze/poza cu voi doua de cand erati mici pana acum,
sau un filmulet, tot cu voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca gest:
-ai putea sa ii scrii un cantec
-un desen facut de tine
-sa ii oferi ceva ce isi dorea de mult timp
Ca obiect:
-cosmetice dar cred ca are
-accesorii
-hainute dragute
-ochelari de soare

Nu stiubig grin Gen deasteaabig grin
Sau pur si simplu sa ii faci o urare de bine :* si sa pleci de acasa sa lasi fata sa isi petreaca ziualaughing!

| AmIR_1335 a răspuns:

Dai un parfum sau un ceas sau un(VIBRATOR)laughing fundita?

| AmIR_1335 a răspuns:

Un VIBRA, TOR sau un parfum