| malaua a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau prietenei mele de 8 martie? cercei,bratara,pandantiv,parfum, ursulet de plus i-am mai luat.ca sa nu mai zic de flori.alea sunt indispensabile la orice cadoulaughing si nici o pasiune anume de care sa ma leg nu are... as fi profund recunoscator daca mi-ati da o idee.Ea mi-a luat ceva foarte frumos de 1 martie, si as vrea sa ii intorc favorul... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Un ceas de mana happy ( cred ca este foarte dragut) si o cutie de bombomboane
Sper ca te-am ajutat happy!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori,parfum si o bratara sau un lantisor

| MihaiGe a răspuns:

Poti sa ii oferi un buchet de flori si un ursulet cu "I love you".
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Madallina3 a răspuns:

Ai putea sa-i iei o trusa de machiaj sau
niste pantofi.
Funda?;]