| SmoKez a întrebat:

Hei. Stiti. acum pe 8 martie as vrea sa-i fac un cadou frumos prietenei mele. O problema. locuieste in capatul celalalt al tarii laughing si avem o relatie mai complicata si ciudata. Niste idei?batting eyelashes ceva frumos.

11 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă îi știi adresa, îi poți trimite niște ciudățenii prin poștă sau ceva. În rest poți să îi faci un video și să îl pui pe youtube cu dedicație pentru ea, să vorbești cu ea toată ziua, chestii de genul, ești într-o poziție foarte limitată.
Dacă știi engleză, poate găsești aici niște idei: http://www.lovingfromadistance.com/thingsforldrcouplestodo.html

| CrazyTeenager a răspuns:

Relatii la distanta straight face

| BSwwatch a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Da...Relatii wi-fi!happy

| CrazyTeenager a răspuns (pentru BSwwatch):

laughing Mda...

| valentingb a răspuns:

Ar fi simplu sa ii trimiti un cod de reincarcarehappy dar, daca vrei sa fie ceva frumos, ii poti trimite o felicitare frumoasa, sau chiar un cadou. Cadoul, nu stiu ce varsta are, dar orice fata iubeste papusile. Si nu ma refer la Barbie, ci la ceva mai sofisticat, am vazut ca sunt chiar incantate de papusile cu parul vanilat(miros a vanilie), au cam 30 cm inaltime si sunt umplute cu vata, sunt moi, numai bune de strans la piept, sau, poate prefera ursuletii de plus, etc. Daca ti-a spus ca ii place ceva anume sau vrei sa ii faci ceva cu mana ta, si mai bine. Cu cat mai ciudat, cu atat mai bine, bravo voua!

| IloveME a răspuns:

O scrisoare frumoasa si scrisa din suflet!
Altceva nu ai ce face, doar sa te grabesti ca sa ajunga la timp!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

8 martie e ziua femeii adica, mama, sora, sotie, soacra, bunica

| rocket a răspuns:

Poti sa faci rezervari pentru o calatorie nu prea departe dar totusi o ocazie in care sa puteti sa fiti impreuna. Poate undeva la jumatatea drumului sau chiar in afara tarii. Poate gasesti ceva aici http://www.idealtour.ro

| piticuz a răspuns:

Un trandafir, o declaratie ceva thinking fi sincer/simpatic/dragut si sentimentalist happy - Va aprecia happy

| SuntCumVreauEu a răspuns:

Un buzz pe mess.

| wisewolf a răspuns:

Fa-i o surpriza si du-te la ea. probabil cel mai frumos cadou ai fi tu cu un urs plus mare in brate.happy