| RoxAnana a întrebat:

Ce cadou i-as putea face mamei iubitului meu? tinand cont ca e primul cadou, gateste mai mereu [si gateste bine moldoveanca], si trebuie' sa coste pana in 70 ron?

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O esarfa intr-o culoare care stii ca o poarta (aflii de la prietenul tau) si un buchet de flori. Conteaza gestul si cum vei stii sa te porti in relatia cu ea.

| JustSmile1 a răspuns:

Pai incearca sa vezi ce gusturi are, ai puteais a ii cumperi o vaza sau o rama foto sau daca nu ai prea multi bani un buchet de flori.Nu conteaza cadoul ci gestultongue.