| mulinobianco a întrebat:

Ce cadou pot sa-i fac prietenei mele cele mai bune? implineste 15 ani. Urgent. Mersi mult :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândeşte-te ce îi place ei în mod special. Ce o atrage şi ce o bucură. Hainele,accesoriile,ursuleţii, cărţile, poate un cd cu muzica ei preferată? Dacă e prietena ta cea mai bună cu siguranţă o cunoşti indeajns de bine încât să-i iei ceva pe plac. Îi poţi scoate o poză cu voi două şi o pui în ramă sau îi poţi face un tricou personalizat. Baftă!