| Velikii a întrebat:

Ce cadou sa-i daruiesc celei mai bune prietene la ziua ei, (7 ianuarie), face 18 ani, ne stim de mici copii, suntem doar prieteni, va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| lovegirl15 a răspuns:

Pai tu stii mai bine care ii sunt gusturile prietenei tale si tu esti cea care ii poate alege cel mai potrivit cadou, noi iti putem da doar cateva sugestii. Avand in vedere ca face 18 ano(majoratul) nu prea stiu ce i-ai putea lua.Cumpara-i un ceas, un parfum mai de buna calitate, ceva de imbracat...Cum am spus mai sus:tu stii mai bine ce ii place. Daca sunteti cele mai buna prietene, trebuie sa o cunosti indeajus de bine ca sa-i cunosti gusturile si sa-i alegi un cadou potrivit.
Succes si sper ca te-am ajutat.