| littleladybug a întrebat:

Ce cadou sa'i fac prietenei mele cele mai bune? face 20 de ani si vreau sa fie ceva mai special. ma gandeam la o rama foto cu o poza cu noi doua in format a4 si inca ceva. dar ce? nu vreau sa-i mai cumpar bijuterii, cosmetice pentru ca astea i le-am luat in fiecare an. anul asta vreau ceva special. ceva idei?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

O rama foto in format A4? 20 de centimetri de...voi doua? Si unde o s-o tina, pe perete? happy
Lasa rama foto de 5 hectare, si cumpara-i ceva folositor, vine toamna, o esarfa mai groasa, frumoasa, dintr-un material bun, sau ceva foarte frumos de pus pe cap, daca poarta (unele merg cu capul gol si la minus 20 de grade, au creierul gras si n-au nevoie nici de bentita), o bluzita frumoasa, ceva cu rost, nu un inel care ii opreste irigatia in deget.

| anonim16666 a răspuns:

Buna.Ideea cu rama foto mi se pare minunata.ai putea sa-i oferi ceva facut de tine poti sa cauti ceva pe site-ul I love handmade.sau poti sa ii cumperi haina mult visata, sau obiecte de decoratiune.Anul acesta i-am facut cadou prietenei mele o cana (pe care scria Pentru cea mai buna prietena!)si o cutiuta pentru bijuterii. daca ai putin timp la dispozitie ai putea cauta prin magazinele special facute pentru cadouri.succes.funda?

| Bloodseeker a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai bun ar trebui sa stii ce sa-i cumperi.

| danailie2004 a răspuns:

Pentru rama poti sa-i iei una dubla si sa pui o poza cu tine si una cu ea http://www.cadouridecoratiuni.ro/......12-cm.html sau una multipla http://www.cadouridecoratiuni.ro/......-poze.html si puteti merge impreuna intr-o cabina fotografica (photo booth) sa va prostiti si sa faceti niste poze haioase, care sa va aminteasca si peste ani de momentele astea.
Si pe langa asta, eu zic ca niciodata nu se demodeaza cadourile handmade (ceva facut de tine, de preferat) sau imbracamintea (ceva in culoarea ei favorita). :)