| littleladybug a întrebat:

Mai este putin timp si prietena mea cea mai buna face 20 de ani. Ce cadou as putea sa ii iau sau mai de graba sa ii fac ceva personalizat? Eu ma gandeam sa ii fac un tablou cu o poza cu noi doua in format a4 sau a3, dar ma gandesc ca e putin. aveti ceva idei? p.s nu vreau bijuterii, parfum si alte chestii de genu' pentru ca din astea i-am luat in fiecare an.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un buchet mare de flori nu da gres niciodata. Poti alege ce flori ii plac prietenei tale, sau poti face un buchet asortat din mai multe flori, mai vesel si mai colorat. Cei de la florarie iti vor da mai multe sfaturi si idei.Si bineinteles ca pe langa acest buchet ii mai poti lua o felicitare frumoasa, o cutie de bomboane, o brosa frumoasa.
Te pup!

| andru10best a răspuns:

Sau poti sa ii faci un tablou mozaic cu poze in care apareti voi. O sa iasa ca aici http://www.surprizewow.com/surprize/dragostea-in-detaliu/