| Qwerty4321 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac unei fete care o iubesc si cu care am fost impreuna? Avem 14 ani!

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Cadou,cadou, cadou happy
Un cadou plaacut pentru ea ar fi sa va intalniti undeva. Sa ii spui ca trrebuie sa ii spui ceva urgent si foarte important, atat cat sa ii dai emotii, apoi cand va intalniti sa ii spui niste vorbe frumoase care sa o impresioneze, sa ii spui ca o iubesti sau ce simti tu pentru ea, apoi sa ii oferi un trandafir.

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O caciulita si un fular, asortate.

| YrynaR a răspuns:

Poti sa-i oferi un buchet de flori sau o cutie de bomboane. Stiu ca nu este sofisticat dar este un gest frumos si in acelasi timp romantic.