| Gigss a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei mele? Bratara, lantisor, cercei si inel iasa din discutie, la fel si tricou, bluza sau cutie de bijuterii,... i am luat deja toate astea... luna viitoare e ziua ei, dar trebuie sa nu fie ceva foarte scump, plec la facultate si am nevoie de bani ca nu ma tine nimeni cu bani gata. Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Un filmulet cu voi doi, o cutie de ciocolata si un trandafir. ca oricum se ofilestebig grin

| corbulalbrosu a răspuns:

O orhidee minunata (poate sta/fi inforita chiar si 5-6 luni) care sa-i aduca aminte de tine cata vreme esti despatit de ea. Mi se pare un cadou minunat, simplu dar de efect.

| cristimihailov a răspuns:

Libertatea?

| SergiuBoss11 a răspuns:

O scrisoare cu gandurile tale si sentimentele pe care le porti fata de ea