| RaVuL a întrebat:

Ce cadou sa ii fac mamei mele de craciun

Nu cine stie ce asa semnificativ

ideeeeiii va rog

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

O bratara. Sau scrie-i o poeziebig grin
Oricum, ceva pe care sa-l tina minte.

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Produse cosmetice, seturi de relaxare (lumanari, betisoare parfumate), cutii de ceramica cu modele de craciun, o floare "craciunita" (dureaza mult), o sedinta la coafor gasesti u:*

| RaVuL explică:

V-as da la amandoi Funda dar nu pot laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparaturile pentru alegerea unui cadou pentru mama devin foarte dificile in momentul in care vrei sa ii cumperi un cadou special si pe care sa il aprecieze tot restul anului.
Pentru a iti usura cumparaturile iti vom da cateva idei de cadouri pe care i le vei putea face mamei tale:
- flori – atunci cand trebuie sa cumperi un cadou si nu ai nici cea mai mica idee ce ai putea cumpara, florile te pot scoate din incurcatura. Ele vor fi intotdeauna un cadou bine primit si apreciat. Daruieste-i mamei tale florile preferate impreuna cu o felicitare in care ii vei scrie cat de mult o iubesti;
- bijuterii – daca vrei sa iti impresionezi mama cumpara-i o bijuterie. Asigura-te ca stii foarte bine ce ii place si ce nu ar purta niciodata;
- relaxare – toata lumea este foarte stresata in aceasta perioada si cu siguranta mamei tale ii va prinde foarte bine o sedinta de masaj;
- muzica relaxanta – daca mamei tale ii place muzica ii poti cumpara cateva CD-uri cu colinde pentru a le asculta pe toata durata sarbatorilor dar si in anii urmatori;
- produse cosmetice – un cadou care face placere tuturor femeilor sunt produsele cosmetice. Cumpara-i mamei tale cateva produse de machiaj si nu vei da gres. Asigura-te ca vei alege culorile care ii plac cel mai mult;
- cartile – daca mamei tale ii place sa gateasca ii poti face cadou o carte de bucate, iar daca ii place sa citeasca ii poti cumpara o carte de beletristica;

succeswinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i fundita lui Ciprian, merita, eu si Roxylove15 avem destule funditewinking