| AntoholixAdri a întrebat:

ce credeti ca ar fi semnificativ pentru Craciun...cadou ma refer pentru 3 prietene de ale mele happy? Fundiii:*

Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Buna! o bratara a prieteniei, de exemplu, impletita sau facuta din nise margelute luate din chestii ce le ai pe acasa si nu iti mai plac. Daca esti dispusa sa cumperi ceva o esarfa(fular) sau o fotografie intr-o rama pe care o poti confectiona chiar tu pentru fiecare cu voi 4 daca sunteti prietene toate, daca nu cu tine si ea.Un obiect care sa le aminteasca de o amintire frumoasa, comuna.O chestie gen colaj :pe un carton colorat lipesti mai multe fotografii cu voi, desenezi, scrii...happy
Bafta!

| AntoholixAdri explică (pentru sellenaD):

Multumesc! Nu dau fundita acum nu ma grabesc! happy :*

| sellenaD a răspuns (pentru AntoholixAdri):

OkhappyCu placere!:*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ceva specific Craciunului

| brandsfashion a răspuns:

Cate o rochita pentru fiecare de craciunita, e doar 21 Ron si e ft funny http://cadouri-de-craciun.net/......raciunita/