| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou vreti de craciun?:X
si ce dati in schimb?

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

De Craciun nu-mi doresc decat sa fiu alaturi de toti cei dragi. e cel mai frumos cadou posibil...

7 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Iubire şi iubire.

| daii a răspuns:

Il vreau pe el si ma dau pe mine.

by daiiwinking

| Eu4EverX a răspuns:

Mi-l doresc pe EL si ce dau in schimbthinking toata dragostea mea

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Un laptop dulciuri si pentru catelul meu dodo un plover si adidasi si chiar exista

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ce cadou vreau? Pai, ce o vrea mosul happy dulciuri si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un mp4, haine, carti cu harry potter, si vreau sa fiu cat mai fericita alaturi de familie si prieteni. voi darui tot ce e mai bun din mine pentru a fi cat se poate de fericiti si pe plan material inca nu m-am gandit.:*big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne iei cadouibatting eyelashes, ah nu trebuie. da le luam cu placere laughing.