| AdinaCrissa a întrebat:

Ce cadou vreti de Craciun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liniste sufleteasca, sa ma linistesc si eu si ca prin minune sa uit de toate dezamagirile din dragoste si sa incep o viata noua pe acest plan. Si am speranta ca se va implini... sau se va finaliza pana de Craciun.
Tu draga mea ce iti doresti?

Sarbatori fericite! Multa sanatate si putere de a muta si muntii!
Cu drag, didi kiss.

8 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Miaas dori o cutiuta de aia tip cufar pentru bijuteriii.Cu onglinda.

| Mandy a răspuns:

Vreau sa-mi gasesc dragostea[ceea ce nu cred ca e posibil]sad

| LolNope a răspuns:

Eu vreau sanatate, fericire si o pereche de cercei lungi de argint, compusi di mai multe fire subtiri, cu stelute agatate pe ele

| Scumpy90 a răspuns:

Sanatate ca este mai buna decat toate

| Scumpy90 a răspuns:

Dar tu c vrei?

| ExpertInMuzica a răspuns:

O chitara acustica.Chitara mea e mai veche decat masina lu bunicul.happy

| AdinaCrissa explică:

Eu vreau o camera fotobig grin

| ronadian a răspuns:

Cel mai mare cadou de craciun pe care si lar putea dori cineva este dragoste si pace!
nu conteaza asa de mult partea materiala (pentru mine) dar tu ce tiai dori de craciun?happy asa si plz sa nu uiti poate vrei sa-mi dai si o fundita...plzbig grin